Mamy dla Państwa ofertę
PROMOCYJNĄ na TABLICZKI!

SPRAWDŹ TERAZ:

LINK DO STRONY

Zapraszamy!

O firmie

Firma A. Mosiński to prężnie działająca polska firma o dobrej renomie, oferująca kompleksowe wyposażenie trumien. Możemy poszczycić się dwupokoleniowym doświadczeniem oraz stale poszerzającym się asortymentem wysokiej klasy produktów dla branży pogrzebowej. Jesteśmy jedną z największych firm naszej branży w Polsce.

Rozumiejąc potrzeby Klientów zawsze dbamy o najwyższą jakość oferowanych produktów. Staramy się również stale poszerzać asortyment oferowany przez Firmę A. Mosiński.

By sprostać wymaganiom i życzeniom naszych klientów, do produkcji wyrobów wykorzystujemy najlepsze gatunki tworzyw i lakierów. W trosce o zadowolenie swoich klientów stawiamy nacisk na pełen profesjonalizm, solidność i staranność zarówno podczas produkcji jak i w momencie dostarczania towaru.

Dbamy o to by nasi Klienci byli zadowoleni z obsługi, jakości dostarczanych produktów oraz szybkości dostaw. Oferowane przez nas produkty są atrakcyjne również pod względem cenowym.

Dzięki rozwojowi Internetu otworzyła się przed nami możliwość udostępnienia naszym klientom w pełni profesjonalnego sklepu internetowego. Powstał on z myślą o wszystkich klientach – zarówno stałych jak i nowych. Jesteśmy przekonani, że e-sklep będzie wygodną formą zamawiania asortymentu. Mamy nadzieję, że ułatwi to dostęp naszym klientom do oferowanych produktów oraz przyspieszy proces realizacji zamówienia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


Akceptuję

Klauzula RODO: Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest mosinski.com.pl
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – http://www.http://mosinski.com.pl/contact-form.php
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zamówienia - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą podmioty uczestniczące w realizacji zamówienia
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 6 lat
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji zamówienia