więcej
Porozmawiaj z konsultantem


O firmie

Firma A. Mosiński to prężnie działająca polska firma o dobrej renomie, oferująca kompleksowe wyposażenie trumien. Możemy poszczycić się dwupokoleniowym doświadczeniem oraz stale poszerzającym się asortymentem wysokiej klasy produktów dla branży pogrzebowej. Jesteśmy jedną z największych firm naszej branży w Polsce.


Rozumiejąc potrzeby Klientów zawsze dbamy o najwyższą jakość oferowanych produktów. Staramy się również stale poszerzać asortyment oferowany przez Firmę A. Mosiński.

By sprostać wymaganiom i życzeniom naszych klientów, do produkcji wyrobów wykorzystujemy najlepsze gatunki tworzyw i lakierów. W trosce o zadowolenie swoich klientów stawiamy nacisk na pełen profesjonalizm, solidność i staranność zarówno podczas produkcji jak i w momencie dostarczania towaru.

Dbamy o to by nasi Klienci byli zadowoleni z obsługi, jakości dostarczanych produktów oraz szybkości dostaw. Oferowane przez nas produkty są atrakcyjne również pod względem cenowym.

Dzięki rozwojowi Internetu otworzyła się przed nami możliwość udostępnienia naszym klientom w pełni profesjonalnego sklepu internetowego. Powstał on z myślą o wszystkich klientach – zarówno stałych jak i nowych. Jesteśmy przekonani, że e-sklep będzie wygodną formą zamawiania asortymentu. Mamy nadzieję, że ułatwi to dostęp naszym klientom do oferowanych produktów oraz przyspieszy proces realizacji zamówienia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!